Niepubliczne Przedszkole „Akacjowa Chatka” mieści się w Warszawie na Bemowie, przy ulicy Sterniczej 97.

Przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym domu w otoczeniu domków jednorodzinnych,

z dala od ulicznego zgiełku.

Posiadamy własny ogród, plac zabaw, salę zabaw oraz nowoczesne wyposażenie sal przedszkolnych.

Na terenie znajdują się huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki oraz inne sprzęty stymulujące prawidłowy rozwój ruchowy dzieci.

Na parterze znajdują się dwie sale dla dzieci, które są wyposażone w zabawki oraz środki dydaktyczne.

Sala zabaw – „Akacjowe Kolorado” to oddzielny budynek wyposażony w baseny z piłkami, rurami, zjeżdżalniami.

Na pierwszym piętrze są kolejne dwie sale podobne wyposażone, na chwilę obecną jedna z nich przystosowana jest do zajęć gimnastycznych.

Tak przygotowane miejsce do pracy z dziećmi pomaga w tworzeniu radosnej atmosfery oraz dogodnych warunków do nauki poprzez zabawę oraz poszerzania zainteresowań i uzdolnień.

Dojazd komunikacją miejską:

Tramwaj: 8, 10, 26 – przystanek: Synów Pułku

Autobus: 190, 112 – przystanek: Raginisa oraz 189, 184 – przystanek: Synów Pułku

Mapa Google