REKRUTACJA 2020/2021

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5 - 5 lat do udziału w procesie rekrutacyjnym do naszej placówki na rok szkolny 2020/21

TRWA NABÓR DO RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH ! ! !

W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O WOLNYCH MIEJSCACH

PROSIMY O KONTAKT:

TELEFON: 500-521-160

WARUNKIEM WPISANIA DZIECKA

NA LISTĘ PRZYJĘTYCH DZIECI JEST:

• pozytywny przebieg rozmowy rekrutacyjnej (O przyjęciu dziecka do placówki zawiadamia Rodziców Dyrektor Przedszkola w dniu rozmowy bądź w możliwie najkrótszym terminie)
  • złożona Karta Zgłoszenia Dziecka (można składać osobiście bądź wysłać drogą mailową) Kartę Zgłoszeni Dziecka można pobrać -->  Tutaj
  • wpłata wpisowego w wysokości 300 zł.(Wpłaty można dokonać tylko po otrzymanej informacji od Dyrektora Przedszkola o pozytywnej ocenie przebiegu rozmowy rekrutacyjnej oraz wolnym miejscu w danej grupie wiekowej i tym samym możliwości zapisu dziecka.)

W nadchodzącym roku szkolnym ( 2020/2021) będą funkcjonować 4 oddziały przedszkolne.

W każdym oddziale grupa dzieci liczyć będzie do 15- stu wychowanków.

===============================================

CENNIK OPŁAT OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

• CZESNE: 650 zł
  • CZESNE ZA DRUGIE DZIECKO: (uczęszczające w tym samym czasie) 325zł